פראג בכריסמס
Credit: Pixabay.com

כבר שנים שאתם חולמים לנסוע לאירופה בחג המולד? מחפשים את העיר שתציע לכם את הבילוי הכי יפה שיש בכריסטמס? כדאי שתדעו: פראג היא הבחירה הנכונה. יש כאן שלל שווקים לקראת החג ולכן אין ספק שזו הולכת להיות חופשה מהסרטים.

 

פראג בכריסמס היא עיר ללא הפסקה

אם עדיין יש לכם דילמה ואתם לא בטוחים האם פראג בכריסמס זו הבחירה הנכונה, כדאי תדעו שבניגוד להרבה ערים אירופאיות אחרות, העיר הזאת היא עיר ללא הפסקה. כלומר, אם תיסעו, למשל, לרומא ערב חג המולד, בסופו של דבר אתם תראו שבערב חג המולד עצמו הכול נטוש. כולם סוגרים את השווקים והולכים לארוחות משפחתיות בבית. לעומת זאת, פראג בכריסמס זה משהו אחר לגמרי, כי אפילו בערב חג המולד עצמו השווקים פתוחים והאווירה שמחה.

 

כל השווקים שאתם לא יכולים לפספס בעיר

כדי שתוכלו להיות בטוחים שראיתם הכול, חשוב שתדעו איזה שווקים יש בפראג סביב חג המולד. השווקים מתחילים כבר ב28 לנובמבר והם ממשיכים עד ל6 לינואר. בין יתר השווקים שכדאי לראות בתקופה של פראג בכריסמס ניתן לציין את:

  • שוק חג המולד המרכזי בכיכר העתיקה
  • בכיכר WENCESLAS SQUARE יש עוד שוק מקסים וגדול שכדאי לבקר בו
  • בתוך החצרות של מצודת פראג מחכים לכם עוד שווקים לכבוד החג
  • שוק קטן יותר מתקיים בKAMPA ISLAND

מעבר לשווקים עצמם, אתם תראו שאת אווירת החג מרגישים בכל פינה. לכן אחת מההמלצות הכי טובות שאפשר לתת למי שחולם על פראג בכריסמס, היא פשוט לשוטט ברחובות. לכו לאיבוד בין הסמטאות היפות של העיר העתיקה ותראו שכל מקום שתעברו בו יהיה יפה יותר מקודמו. מדובר על אחת מהערים הכי רומנטיות שיש, ואם לכל החגיגה הזאת תוסיפו את היין החם שמוכרים בכל פינה, הרי לכם חוויה מיוחדת במינה.

 

בואו ליהנות מטיול במחירים נוחים

אתם לא לגמרי בטוחים האם פראג בכריסמס ובחורף זו הבחירה הנכונה לכם? כדאי שתדעו שגם מבחינת המחירים פראג היא משהו אחר מכל מה שאתם מכירים. אם אתם רגילים לנסוע לאירופה הקלאסית שכוללת את איטליה, צרפת או ספרד ולשלם הון עתק על כל דבר, הרי שפראג מציעה בילוי אחר.

לסיכום, אם חשקה נפשכם באווירת חד המולד ואם אתם רוצים להכיר מקרוב את התרבות הצ'כית, אל תדחו אתה דברים. הזמינו לעצמכם כרטיסי טיסה עוד היום לחג המולד הקרוב ותראו שתיהנו מכל רגע בעיר המיוחדת, היפה והרומנטית הזאת.

שתף